Kontaktai

UAB “Ukmergės butų ūkis”

Adresas: S. Daukanto g-vė. 18
LT-20176; Ukmergė
Įmonės kodas: 182701785
PVM mokėtojo kodas: LT827017811



Direktorius gyventojus priima:
Antradieniais nuo 12:30 iki 14:00 val.
Į priėmimą pas direktorių iš anksto registruoja administratorė: telefonu (8-340-65142), el. paštu (info@ubu.lt).

Darbo laikas

  • Pirmadienis – Ketvirtadienis 7:00 – 16:00
  • Penktadienis 7:00 – 15:00
  • Pietūs 11:00 – 11:48

Telefonai

  • Avarinės tarnybos: 8-340-65233, 8-687-21675
  • Mokesčių apskaita: 8-340-65144
  • Namų vadybininkai: 8-340-65130

 

 

 

 

Darbuotojų kontaktai

Pareigos Vardas Pavardė El. paštas
Direktorius Giedrius Pocius giedrius.pocius@ubu.lt
Vyriausioji finansininkė Rima Švabienė svabiene@ubu.lt
Pastatų administravimo skyriaus vadovas Andrius Kalesnikas andrius@ubu.lt
Pastatų administravimo skyriaus vadovo pavaduotojas Andrius Lyška andrius.lyska@ubu.lt
Pastatų administravimo vadybininkas Robertas Ingaunis ingaunis@ubu.lt
Pastatų administravimo vadybininkas Raimundas Paliulis paliulis@ubu.lt
Pastatų administravimo vadybininkas Edgaras Mackevičius edgaras.mackevicius@ubu.lt
Eksploatacijos vadovas Algirdas Grigaliūnas grigaliunas@ubu.lt
Statybos darbų vadovas Algirdas Petronis petronis@ubu.lt
Šilumos ūkio vadovas Arūnas Bundonis bundonis@ubu.lt
Energetikas Jaronimas Vanagas
Tvarkymo ir kokybės vadovas Leonardas Nugaras nugaras@ubu.lt

Parašykite mums!